Life & Style

Dobieramy dodatki do odzieży wierzchniej

Chcąc wyglądać modnie i stylowo, nie należy zapominać o dodatkach. Szczególnie wtedy, kiedy zakładamy okrycie wierzchnie, które zasłania większość naszej stylizacji. W takich sytuacjach wszystkie paski i bransoletki przestają być widoczne. Całkowita rezygnacja z widocznych dodatków sprawia, że stylizacja wygląda na nudną i niedokończoną. Aby uniknąć takiego efektu, warto poświęcić chwilę na dopasowanie elementów, które będą pasowały do naszego okrycia wierzchniego i sprawią, że całość nabierze odpowiedniego charakteru.

Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

Chodząc po ulicach, bardzo często można odnieść wrażenie, że ludzie boją się kolorów. Zmieńmy to! Odważ się na odrobinę koloru w codziennych stylizacjach. Masz ładny, klasyczny płaszcz w stonowanym odcieniu? Dlaczego by nie przełamać go czerwonym beretem i apaszką w takim samym kolorze? A może ciekawa, skórzana torebka? Interesujące modele można znaleźć np. na stronie https://www.torebki-skorzane.pl/pol_m_Torebki-Damskie-511.html. Apaszki, szale, nakrycia głowy i torebki to najprostszy sposób na nadanie stylizacji charakteru.

Z kolei na zimne dni warto pamiętać o szalikach, czapkach, rękawiczkach. Ładny, wełniany i ciepły komplet można połączyć np. z kożuchem, tak, aby stworzyć modny zimowy look. Nie zapominajmy również o biżuterii! Co prawda zimą raczej będzie schowana, to w pozostałych miesiącach warto o niej pamiętać. Skórzana kurtka świetnie zgra się z wyrazistym naszyjnikiem i dużymi kolczykami. A letnie kurteczki ładnie wyglądają z delikatnymi pierścionkami i odpowiednio dobraną torebką.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × pięć =