Dom

Ozdobne akcesoria do domu

Z uwagi na powtarzające się schematy wyznaczane przez aktualne trendy w dziedzinie projektowania i idące za tym w ostatnich latach zamiłowanie do minimalizmu charakter przestrzeniom mieszkalnym nadają obecnie akcesoria i dodatki. Za sprawą nietypowych dekoracji możemy nie tylko ocieplić wnętrze, ale również usprawnić pomieszczenia pod względem funkcjonalnym. Chcąc rozjaśnić salon, warto pomyśleć o podświetlanych donicach do domu, a gdy brakuje nam miejsca do przechowywania, możemy zaopatrzyć się w stylową pufę. 

Ład(nie) przystrojony

Odwiecznym i niezmiennym elementem dopełniającym aranżację są rośliny, które poza swoją funkcją wizualną odgrywają ważną rolę w życiu codziennym mieszkańców danego lokum. Poza produkowaniem niezbędnego nam do życia tlenu oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i drobnoustrojów oraz zwiększają jego wilgotność. Ogromna ilość rozmaitych odmian pozwala na wybór takiego gatunku, który wpisze się w indywidualne preferencje i styl życia lokatorów. Akcesorium towarzyszącym kwiatom są donice przybierające różne kształty i formy. Wybierając z szeregu wariantów dostępnych na https://www.donice-duze.pl mamy możliwość stworzenia doskonale współgrającej ze sobą kompozycji. 

Doniczki o charakterze industrialnym bazują na metalowych stelażach, natomiast modernistyczne oparte są na prostocie i geometrii. Emitujące światło nadadzą wyjątkowego klimatu w porach wieczornych przypisanych dla relaksu. Przytulny i ładny kąt zagwarantują także ozdobne poduszki oraz współgrające z otoczeniem pledy i koce. Surowość ścian możemy zniwelować poprzez zawieszenie lustra o nieregularnym kształcie lub oparzonego awangardową ramą, które jednocześnie optycznie powiększy pomieszczenie. Dekoracje ścienne w postaci zdjęć lub plakatów to powszechnie znany, ale sprawdzony motyw zdobniczy z uwagi na możliwość ich wyeksponowania na rozmaite sposoby oraz świetny patent na podkreślenie charakteru mieszkania.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − pięć =