Life & Style

Wyraź swoją miłość poprzez oryginalne obrączki

Staranne i odpowiednio wcześnie zaplanowane przygotowania do ślubu gwarantują nie tylko zadowolenie pary młodej, ale także wszystkich zaproszonych gości. Bardzo ważna jest cała oprawa ceremonii, która podkreśla świąteczny charakter tego wydarzenia. Te chwile można podkreślić poprzez piękne dekoracje oraz wyjątkowe stylizacje ślubne. Warto zadbać o wszystkie najmniejsze akcenty, aby uroczystość była niezapomniana i przywoływała jeszcze przez wiele lat sporo pozytywnych emocji.

Atrakcyjne modele obrączek

Unikalnym wyrazem miłości mogą być efektowne obrączki, które będą zdobiły dłonie przyszłych małżonków. Salony jubilerskie oferują różnorodne wzory – bardziej dekoracyjne, jak też tradycyjne. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać model z żółtego lub białego złota – takie wzory nigdy nie wychodzą z mody. Dla osób poszukujących bardziej wyrafinowanych projektów polecane są modele obrączek w odcieniu różowego złota oraz wykonane z tytanu.

Podczas przygotowań do ślubu można pokusić się o szczyptę ekstrawagancji. Nowoczesne obrączki ślubne przyciągają uwagę nietuzinkowym stylem wykonania i perfekcyjnie dopracowaną formą. Przykładem mogą być wzory zrealizowane z dwukolorowego złota, z wyeksponowanym brylantem. Wśród nowatorskich projektów wyróżniają się także płaskie obrączki z matowym wykończeniem. Trudno też przejść obojętnie obok modeli z ozdobnym tłoczeniem i efektownymi cyrkoniami. Wybór jest bardzo duży i pozwala na piękne wyrażenie miłości do ukochanej osoby.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + trzy =