Life & Style

Co można umieścić na etui

Etui do telefonów komórkowych to praktyczny gadżet, który przede wszystkim zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne na rynku etui do telefonów różnią się kolorem, wzorem i charakterem, dzięki czemu bez problemu można wybrać optymalną alternatywę. Ponadto, istnieje szereg dodatków, którymi można ozdobić etui, podkreślając tym samym osobowość użytkownika.

Efektowne naklejki

Większość osób wychodzi z założenia, że etui do telefonu pełni przede wszystkim funkcję stricte praktyczną, zapewniając ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bez wątpienia jest w tym stwierdzeniu sporo racji, warto jednak pamiętać, że równie ważna jest strona stricte estetyczna.
Producenci prześcigają się wręcz w pomysłach, oferując właścicielom telefonów komórkowych etui w bogatej gamie kolorystyczno-wzorniczej, czego przykładem może być etui na telefon HTC.

Warto jednak pamiętać, że większość etui wykonana jest z materiałów, na których bez problemu można umieszczać dowolne naklejki, tworząc w ten sposób unikalny i niebanalny gadżet. Imponująco prezentują się także dostępne na https://funnycase.pl/produkty/29-kazam etui do telefonów Kazam – bez problemu można tu znaleźć zarówno propozycje typowo kobiece, jak i męskie. Jednobarwne, dopełniane efektownymi wzorami, biznesowe, przypominające portfel, notes lub książkę – wybór jest naprawdę imponujący.

Wśród propozycji znaleźć można także etui typu bumper – rozwiązanie wygodne i dyskretne, niestety, nie zapewnia ono ochrony tylnej części smartfona, nie daje także możliwości zdobienia za pomocą dowolnych naklejek.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =