Dom

Jak wzbogacić mieszkanie swoimi zdjęciami?

Ozdabianie mieszkania zdjęciami, to świetny pomysł w sytuacji, kiedy chce się mu nadać osobistego charakteru oraz wprowadzić przyjazną atmosferę. Zwykłe ramki z fotografiami są nieco banalne, tym bardziej że jest znacznie więcej, ciekawszych możliwości. Jakich dokładnie?

Duży plakat lub kalendarz – idealne do salonu

Rodzinne zdjęcia, portrety, fotografie profesjonalne i amatorskie – to kopalnia wspomnień, którymi warto się otaczać, umieszczając je w różnych zakątkach domu. A chcąc, żeby prezentowały się odpowiednio efektownie oraz przyciągały uwagę, powinny one posiadać odpowiedni rozmiar. Świetnym pomysłem może być choćby umieszczenie w salonie, w widocznym miejscu, dużego plakatu, jak np. takiego ze strony https://fotobum.pl/produkt/218-fotoplakat-a3. Ciekawym rozwiązaniem jest też fotokalendarz, w którym można umieścić wiele różnych zdjęć i zmieniać je co miesiąc. Kalendarz może być mniejszy – wówczas najlepiej postawić go na komodzie, lub większy – do powieszenia na ścianie.

Metryczka ze zdjęciem – coś dla dzieci

Dekoracje ze zdjęciami są szczególnie uwielbiane przez najmłodszych, warto więc umieścić je również w pokoju dziecięcym. Może być to np. metryczka ze zdjęciem pociechy z czasów niemowlęcych oraz informacjami o dacie jego narodzin oraz wadze i wzroście. Takie zdjęcie przysporzy sporej ilości wzruszeń wszystkim domownikom. Inne akcesoria ze zdjęciami, które warto posiadać, to m.in. magnesy na lodówkę, kubki czy puzzle. Kawa wypita w takim personalizowanym kubku będzie znacznie smaczniejsza, układanie puzzli będzie zaś świetną rozrywką dla całej rodziny. Takie fotograficzne akcesoria, to oryginalne dekoracje, które są jedyne w swoim rodzaju.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − trzynaście =