Polecamy

Pomoc drogowa – czym się zajmuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomoc drogowa to usługa, która pomaga wrócić na drogę tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe, jeśli samochód ulegnie awarii lub wystąpi nieoczekiwany problem mechaniczny. Pomoc drogowa to coś więcej niż tylko odholowanie pojazdu do domu lub warsztatu samochodowego. Oto kilka sytuacji, w których możesz z niej skorzystać:

Holowanie

Jeśli Twój samochód nie chce zapalić lub uległ awarii, będziesz potrzebował holownika, który pomoże Ci wrócić do domu lub do warsztatu.

Uruchamianie akumulatora

Jeśli Twój akumulator padnie, pomoc drogowa może być w stanie zapewnić rozruch skokowy, abyś mógł ponownie wyruszyć w drogę.

Dostarczenie paliwa 

Jeśli skończy Ci się paliwo na poboczu drogi bez możliwości zdobycia większej ilości paliwa, pomoc drogowa może być w stanie dostarczyć wystarczającą ilość paliwa, abyś mógł wrócić do domu lub innego miejsca, gdzie można zdobyć więcej paliwa.

Przebicie opony

Jeśli podczas jazdy dojdzie do przebicia opony, plan pomocy drogowej może zapewnić bezpłatną wymianę powietrza, pompowanie opon i aplikację uszczelniacza do opon (w razie potrzeby).

Blokady

Jeśli zatrzaśniesz samochód, plan pomocy drogowej wyśle kogoś, aby odblokować drzwi samochodu lub wezwać ślusarza dla Ciebie, abyś nie musiał czekać na poboczu drogi przez wiele godzin, aż ktoś przyjdzie, kto może pomóc.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z wymienionych usług, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://www.redhol.pl/pomoc-drogowa-wroclaw/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykonać zdjęcia produktów, aby zwiększyć ich sprzedaż
Jak wykonać zdjęcia produktów, aby zwiększyć ich sprzedaż
Rozpoczynając działalność polegającą na sprzedaży produktów w internecie, jednym z najważniejszych elementów jest ich odpowiednia prezentacja. Dobrze zrobione zdjęcia pozwolą […]
Jak się ubierać, aby wyglądać modnie?
Jak się ubierać, aby wyglądać modnie?
Jeśli chcesz wyglądać modnie, musisz wiedzieć, które style są w modzie, a które nie. Musisz również wiedzieć, jak się ubrać […]
Jak dobierać ubranka dla dziecka adekwatnie do pory roku?
Jak dobierać ubranka dla dziecka adekwatnie do pory roku?
Wybór właściwej odzieży dla maluchów ma fundamentalne znaczenie gdyż mały człowiek musi czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Ważne, aby […]
Ostatnie wpisy