Technologia

Pomoc drogowa – czym się zajmuje?

Pomoc drogowa to usługa, która pomaga wrócić na drogę tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe, jeśli samochód ulegnie awarii lub wystąpi nieoczekiwany problem mechaniczny. Pomoc drogowa to coś więcej niż tylko odholowanie pojazdu do domu lub warsztatu samochodowego. Oto kilka sytuacji, w których możesz z niej skorzystać:

Holowanie

Jeśli Twój samochód nie chce zapalić lub uległ awarii, będziesz potrzebował holownika, który pomoże Ci wrócić do domu lub do warsztatu.

Uruchamianie akumulatora

Jeśli Twój akumulator padnie, pomoc drogowa może być w stanie zapewnić rozruch skokowy, abyś mógł ponownie wyruszyć w drogę.

Dostarczenie paliwa 

Jeśli skończy Ci się paliwo na poboczu drogi bez możliwości zdobycia większej ilości paliwa, pomoc drogowa może być w stanie dostarczyć wystarczającą ilość paliwa, abyś mógł wrócić do domu lub innego miejsca, gdzie można zdobyć więcej paliwa.

Przebicie opony

Jeśli podczas jazdy dojdzie do przebicia opony, plan pomocy drogowej może zapewnić bezpłatną wymianę powietrza, pompowanie opon i aplikację uszczelniacza do opon (w razie potrzeby).

Blokady

Jeśli zatrzaśniesz samochód, plan pomocy drogowej wyśle kogoś, aby odblokować drzwi samochodu lub wezwać ślusarza dla Ciebie, abyś nie musiał czekać na poboczu drogi przez wiele godzin, aż ktoś przyjdzie, kto może pomóc.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z wymienionych usług, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://www.redhol.pl/pomoc-drogowa-wroclaw/.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − trzy =