Life & Style

Ręcznie robione kartki – na jakie okazje można je przygotować?

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach wręczanie kartek okolicznościowych nie ma już racji bytu, ponieważ istnieje wiele innych, znacznie bardziej efektownych prezentów. Nic bardziej mylnego. Od kilku lat ogromnym powodzeniem cieszą się bowiem kartki ręcznie robione, wyróżniające się niepowtarzalnym designem oraz wzornictwem. W tej kategorii prym wiodą modele zaprojektowane specjalnie na ślub, które można zamówić na https://ladne-kartki.pl/kategoria-produktu/slub/.

Idealny podarunek nie tylko na urodziny

Ręcznie wykonywane kartki doskonale nadają się do wręczania w szczególności z okazji wszelkich rodzinnych imprez okolicznościowych, takich jak choćby urodziny, imieniny, komunie, chrzty, śluby bierzmowania czy różnego rodzaju rocznice. Ich niewątpliwą zaletą jest nie tylko oryginalne wzornictwo (do produkcji wykorzystuje się mało znane techniki, atrakcyjne materiały papeteryjne i niebanalne ozdoby), ale również możliwość łatwego spersonalizowania poprzez wpisanie imienia danej osoby i szczerych życzeń.

Jeśli np. myślimy o kartkach ręcznie robionych na urodziny, to bez problemu znajdziemy je w licznych sklepach działających w internecie. Pamiętajmy jedynie o tym, aby postawić na wersję perfekcyjnie dobraną pod kątem wieku, zainteresowań i charakteru solenizanta. Omawiane produkty mogą być ponadto z powodzeniem wręczane z okazji Dnia Matki, Babci i Dziadka, a także Walentynek czy Świąt Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych. Na koniec warto jeszcze dodać, że kartki ręcznie robione stanowią znakomita pamiątkę na długie lata.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =