Pieniądze i biznes

Z czyją pomocą możemy sporządzić deklarację podatkową swojej firmy?

W prawie podatkowym corocznie pojawiają się pewne zmiany. Mogą to być nowelizacje ustawowe albo niuanse, których trudno się dopatrzeć w gąszczu przepisów. Sporządzenie deklaracji podatkowej nawet niewielkiej firmy jest niełatwe. Najlepiej więc powierzyć to zadanie specjaliście od spraw fiskalnych.

Profesjonalna pomoc w sporządzaniu rozliczeń podatkowych

Najbardziej kompetentny pod tym względem jest księgowy z profesjonalnego biura rachunkowego. Na podstawie całorocznej dokumentacji finansowej firmy, obliczy on przychody oraz wydatki i na tej podstawie wykaże dochód do opodatkowania. Ale cała sztuka polega głównie na zastosowaniu wszystkich przepisowych możliwości obniżenia kwoty podatku, aby była ona jak najmniej dotkliwa dla przedsiębiorcy. Pracownicy biura rachunkowego widocznego pod adresem http://www.ephemeris.com.pl/, tak jak większość specjalistów od księgowości, dokładnie śledzą wszystkie nowelizacje, aby zawsze być na bieżąco z aktualnymi ustaleniami.

Dlaczego biuro rachunkowe?

Doświadczony księgowy zna się doskonale na przepisach podatkowych, ale również ma sporą wiedzę z zakresu prawa pracy i rozliczeń z ZUS-em. Wie jak konstruować umowy firmy z zatrudnianymi pracownikami, aby były one obustronnie korzystne. Poza okresem rozliczeniowym może prowadzić księgi rachunkowe, oraz dopilnować terminowego wpłacania składek na ubezpieczenie społeczne. Ale przede wszystkim potrafi wykorzystać wszelkie możliwości zastosowania ulg, zniżek i odliczeń od przychodu lub od kwoty podatku. Przynosi to firmie wymierne korzyści.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =