Life & Style

Zachwycające inspiracje na dekorację ślubną

Ślub to ważne przeżycie, a dla wielu osób wręcz najważniejszy dzień w całym życiu. Nic dziwnego, że większość chce się do niego dobrze przygotować. Istotny jest nie tylko wygląd państwa młodych, ale także otoczenia, niezależnie czy będzie to kościół, czy też może urząd stanu cywilnego. Równie istotne jest wnętrze sali, w której zaplanowano huczne wesele. W jaki sposób należy przystroić pomieszczenia, żeby dodawały podniosłości tej ważnej chwili? Co zrobić, żeby ten wyjątkowy dzień na zawsze pozostał niezapomniany?

Najpiękniejszym pomysłem są kwiaty

Tradycyjnie białe i zazwyczaj takie widuje się przy okazji ślubu, ale to wcale nie jest obowiązkowe. Mogą być w innych barwach, w zależności od indywidualnego upodobania młodych. Jednakże świeże kwiaty dostępne są tylko przez część roku, a zimą, nawet jeżeli można je dostać, to są bardzo drogie. Jeżeli planuje się ślub i wesele w zimniejszych porach roku, to warto postawić na sztuczne girlandy, które wyglądają równie dobrze, a są zdecydowanie korzystniejsze cenowo. Można do nich nawet dokupić specjalne olejki, które doskonale imitują kwiatowe zapachy.

Niezależnie od tego, czy państwo młodzi zdecydują się na żywe, czy też sztuczne kwiaty, warto ich rozmieszczenie rozplanować tak, żeby nie przytłaczały swoją obecnością pomieszczenia, a jedynie podkreślały pozostałe elementy wystroju. Nic nie powinno zwracać uwagi większej niż nowożeńcy, na których ma skupić się cała uwaga obecnych. Dlatego warto zachować zdrowy rozsądek i nie popadać w przesadę.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + 6 =