Polecamy

Jakie mają zalety tabliczki grawerowane na laminacie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Laminat to materiał syntetyczny, który często jest używany zamiast drewna lub innych materiałów. Ma wysoki połysk i występuje w wielu różnych kolorach i wzorach. Laminat można przyciąć do dowolnego kształtu, również do tych z krzywiznami. Można na nim również wygrawerować skomplikowane wzory lub wyjątkowe dzieła sztuki.

Tabliczki grawerowane na laminacie to popularny wybór dla wielu firm. Jest to świetny sposób na stworzenie unikalnego prezentu lub produktu promocyjnego i dodanie wartości swojej marce.

Trwałość 

Tabliczki laminowane mają przewagę nad innymi opcjami, ponieważ są wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i odporne na zarysowania. Nie będą rdzewieć ani matowieć z czasem i mogą być czyszczone wodą z mydłem.

Długotrwałe 

Płyty laminowane są zaprojektowane tak, aby służyły przez lata, więc nie musisz się martwić, że w najbliższym czasie będziesz musiał je wymienić. To czyni je ekonomicznym wyborem w porównaniu z innymi rodzajami tabliczek, które wymagają wymiany co kilka lub kilkanaście lat.

Wygląda świetnie 

Po odpowiednim wygrawerowaniu, tabliczki laminowane wyglądają świetnie! Na laminowanej powierzchni można umieścić dowolny wzór lub logo, co czyni je wyjątkowymi spośród wszystkich innych rodzajów tabliczek dostępnych obecnie na rynku. Możesz również zmienić kolor tabliczki, jeśli chcesz coś innego niż to, co jest oferowane.

Łatwa pielęgnacja 

Płyty laminowane są łatwe do czyszczenia! Nie wymagają one specjalnej pielęgnacji ani środków czyszczących, ponieważ są wodoodporne i nie plamią się łatwo, mimo że są narażone na działanie wody.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie oprogramowanie może usprawnić działania sprzedażowe w firmie?
Jakie oprogramowanie może usprawnić działania sprzedażowe w firmie?
Firma to można powiedzieć prywatna instytucja, której celem jest realizacja powierzonych sobie celów i oczywiście generowanie zysków. Służą one następnie […]
Czym powinna charakteryzować się dobra walizka?
Czym powinna charakteryzować się dobra walizka?
Wakacje to wyjątkowy czas, w którym można odpocząć oraz zwiedzić ciekawe miejsca na świecie. Niezależnie od celu podróży na każdym […]
Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem
Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem
Zaczęły się wakacje – czas urlopów, wyjazdów, wycieczek. Moment wyczekiwany przez większość z nas. Jednak osoby, będące rodzicami małych dzieci, […]
Ostatnie wpisy