Polecamy

Bezpieczniejsza jazda dzięki dwóm rzeczom – Sprawdź jakim!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli spędzasz dużo czasu za kierownicą, prowadzenie samochodu może być stresujące. Musisz nieustannie zwracać uwagę na drogę i szybko reagować w przypadku, gdy dzieje się coś złego. Aby Twoje jazdy były bezpieczniejsze (i przyjemniejsze), oto dwa gadżety, które są polecane:

Podstawka na kubek

Jeśli dużo jeździsz samochodem każdego dnia, ważne jest, aby zachować nawodnienie poprzez picie dużej ilości płynów. Najprostszym sposobem, aby to zrobić podczas jazdy jest uchwyt na kubek, dzięki któremu butelka lub puszka będzie w zasięgu ręki. Uchwyty na kubki pomagają utrzymać samochód w czystości, zapobiegając rozlewaniu się napojów na deskę rozdzielczą lub podłogę. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach, więc możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do Twojego pojazdu.

Uchwyt na tablet

Najlepszy uchwyt samochodowy do iPada zapewni bezpieczeństwo i ochronę Twojego tabletu podczas jazdy. Ułatwi Ci także oglądanie ekranu i dostęp do przycisków lub portów bez konieczności wyjmowania go z uchwytu. Uchwyty samochodowe są szczególnie przydatne, jeśli używasz tabletu jako urządzenia GPS lub używasz go do słuchania muzyki, podcastów lub audiobooków podczas długich podróży drogowych. Większość ludzi najpierw bierze pod uwagę cenę uchwytu samochodowego, ale powinni również zwrócić uwagę na to, jak łatwo jest go zainstalować i czy pozostaje na miejscu; ponadto dobrze zaprojektowany uchwyt samochodowy trzyma iPada bezpiecznie i może być łatwo dostosowany do rozmiarów tabletu. Kupisz go na stronie: https://etuitab.pl/pl/c/Uchwyty-do-tabletow/153.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czego może nauczyć się dziecko uczęszczające na naukę sztuk walki?
Czego może nauczyć się dziecko uczęszczające na naukę sztuk walki?
Sztuki walki to tego typu sporty, które może uprawiać także dziecko już w wieku około 4 lat. Zajęcia te są […]
W jaki sposób materiał pościeli wpływa na jakość snu?
W jaki sposób materiał pościeli wpływa na jakość snu?
Odpowiednia aranżacja i wystrój pomieszczenia sypialnianego bez wątpienia wpływają na jakość i właściwą higieną snu. Jednak nie tylko meble, kolory […]
Czy nie mając talentu malarskiego można tworzyć wyjątkowe obrazy?
Czy nie mając talentu malarskiego można tworzyć wyjątkowe obrazy?
Malowanie to doskonały sposób na przyjemne spędzanie wolnego czasu. Pozwala rozwijać swoją kreatywność, nawiązywać nowe znajomości a także się odstresować. […]
Ostatnie wpisy