Life & Style

Galeria, czyli centrum usługowe i handlowe w jednym

Aktualnie w Polsce funkcjonuje już kilkaset wielkopowierzchniowych galerii handlowych a kolejne są w budowie. Trudno się dziwić popularności tego typu obiektów. Współcześnie znajdziemy w nich nie tylko zróżnicowany wybór produktów, ale też bogatą ofertę usług i rozrywek. Przydałoby się odświeżyć fryzurę a dziecku kupić nowe buty? Łatwo zrealizujemy to w jednym miejscu, a po wszystkim zjemy pyszny obiad – także bez zmiany lokalizacji. 

Co jeszcze załatwimy w centrum handlowym?

Fakt, że w galerii zrobimy kompleksowe zakupy raczej dla nikogo nie jest niespodzianką. Wciąż jednak wiele osób może być zaskoczonych tym, że będziemy mogli tu także ogarnąć sprawy urzędowe czy wysłać poleconą przesyłkę. Taką usługę świadczy m.in Poczta Rzeszów znajdująca się w Galerii Rzeszów. Zalety takiego rozwiązania? Placówka działa w godzinach otwarcia galerii, więc będziemy mogli nasze sprawy załatwiać do późnego wieczora. Bezpłatny parking czy bliskość komunikacji miejskiej to dodatkowa zaleta.

Robiąc zakupy w centrum handlowo-usługowym mamy możliwość podejść do tematu komplementarnie. Upolowana na wyprzedaży bluzka byłaby idealna, gdyby wymienić w niej guziki? Wystarczyć odwiedzić zlokalizowaną w obiekcie pasmanterię i kupić te, które będą bardziej odpowiadać naszemu gustowi, taką jak http://galeria-rzeszow.pl/sklep/pasmanteria/. Często znajdziemy tu także punkt krawiecki, oferujący przeróbki. Taka mnogość i zróżnicowanie usług dostępnych w jednym miejscu to oszczędność czasu i pieniędzy a także duża wygoda.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + 6 =