Life & Style

Indywidualny kurs tureckiego

Zastanawiasz się, czy warto nauczyć się języka tureckiego? Najpewniej masz ku temu swoje powody, które mogą być zarówno prywatne, jak i zawodowe. Jeśli jednak stoi przed tobą bariera w postaci wątpliwości, czy zdołasz podołać temu wyzwaniu, pragniemy cię upewnić: na pewno dasz radę na kursie indywidualnym!

Kurs indywidualny dostosowany do twoich potrzeb i celów

Zaczynając naukę nowego języka, każdy z nas stawia sobie konkretne cele. Jedni chcą po prostu mówić komunikatywnie, na tyle, by porozumieć się w restauracji, sklepie czy u lekarza. Inni z kolei pragną poznać język do samej jego głębi, co pozwoli im poznać bogaty świat obcojęzycznej literatury czy też prowadzić specjalistyczne dyskusje naukowe.

Co więcej, każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby, wynikające z pracy jego mózgu. Jedni są wzrokowcami i kochają obrazki, dla innych mogłyby one nie istnieć, bo preferują czysty tekst. Jeszcze inni najlepiej uczą się ze słuchu. A jaki ty jesteś? Może nawet tego nie wiesz. Indywidualny tok nauczania pozwoli ci jednak poznać twoje mocne strony i sprawi, że forma nauki będzie najlepiej dopasowana do twoich własnych potrzeb.

Elastyczny harmonogram

Druga ważna zaleta kursu indywidualnego, prowadzonego przez Centrum Języka i Kultury Tureckiej Lisan, to harmonogram idealnie dopasowany do potrzeb studenta. Kurs może odbyć się online albo w siedzibie Centrum, może przebiegać też w dowolnych terminach i porach. Dzięki temu nawet najbardziej zapracowane osoby zyskują możliwość podjęcia nowego wyzwania, a nauka języka tureckiego będzie dla nich prawdziwą przyjemnością, nie kolejnym obowiązkiem.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + jeden =