Biznes i usługi

Oferta przesyłek kurierskich dla firm – paczkomaty

Wysyłka i odbiór paczek stanowi nierzadko podstawę prowadzenia działalności gospodarczej. Z przesyłek pocztowych czy kurierskich korzystają nie tylko sklepy internetowe, ale praktycznie każdy biznes działający w sektorze handlowym. Sprawdź, jaką ofertę oferują paczkomaty właśnie dla firm. 

Korzystaj z 2000 paczkomatów

InPost dla firm oferuje ponad 2000 paczkomatów na terenie całej Polski. Dzięki temu bez żadnego problemu udaje się nadawać i odbierać przesyłki w dowolnej lokalizacji, szybko i przy zachowaniu pełnego komfortu. Twoje zamówienia zostaną dostarczone na czas, a firma może prowadzić prężny rozwój, zdobywając liczne grono zadowolonych klientów. 

Zamówienia masowe 

Firmy mają specjalne przywileje. Ponieważ nierzadko wysyłają dosłownie masowe ilości, mogą korzystać z zamówień nawet 100 paczek przy jednorazowym odbiorze. Trzeba przyznać, że to ogromna wygoda i proces, który pozwala lepiej zarządzać całą dystrybucją towaru. 

Paczki za pobraniem 

Firmy mają możliwość zamawiania paczek za pobraniem, zarówno tych wysyłanych do klienta, jak i tych odbieranych. Taka opcja zapewnia należyte bezpieczeństwo i nie wiąże się z generowaniem dodatkowych kosztów. 

Trzeba przyznać, że oferta dla firm i to nie tylko tych działających w branży e-commerce jest naprawdę atrakcyjna, a coraz większa konkurencja na rynku usług kurierskich sprawia, że biznes może korzystać z usług na coraz lepszym poziomie.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 15 =