Dom

Sypialnia w stylu skandynawskim – triki aranżacyjne

Styl dalekiej północy stał się nam niesamowicie bliski za pośrednictwem trendów promowanych przez magazyny wnętrzarskie. Nie ma co się dziwić, że Polacy rozkochali się w skandynawskim minimalizmie. Naturalne drewno, kamień, neutralne barwy i proste formy urozmaicone pojedynczymi kolorowymi elementami tworzą aranżacje, które wprowadzają harmonię i sprawdzą się przez długi czas.

Szwedzkie oraz norweskie klimaty doskonale sprawdzą się w sypialni. Rama łóżka z naturalnego surowca uzupełniona szafkami nocnymi takimi jak te, które są dostępne na https://hugle.pl/59-szafki-nocne stworzą doskonałą bazę do dalej zabawy stylem. Dobrym pomysłem będzie uzupełnienie tych elementów dywanikiem w kolorowe, graficzne wzory, prostymi, klasycznymi lampami oraz miękką pościelą.

Hygge w naszej sypialni

Skandynawowie mają specjalne określenie na osiągnięcie wewnętrznej równowagi za pomocą przedmiotów, którymi się otaczają i jest to właśnie słowo hygge. Aby wpisać się w ten klimat, postarajmy się unikać nadmiaru rzeczy i przerostu form. Bardzo proste i jednocześnie miłe dla oka elementy wyposażenia znajdziemy na https://hugle.pl/. Taką stolarkę meblową łatwo będzie uzupełnić dodatkami nadającymi ciepłej, domowej atmosfery. Świetnie zagra tu klasyczne łoże, miękki koc na jesienne wieczory, romantyczne świece i wygodne poduszki. Pamiętajmy także o przyjemnym oświetleniu. Delikatny półmrok sprzyja relaksowi, a także doskonale wpisuje się w styl skandynawski. Taki wystrój bardzo łatwo zmodyfikujemy, wymieniając dekoracje oraz tekstylia, co pozwoli cieszyć nam się tym wnętrzem przez wiele lat.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 1 =