Life & Style

Co można nabyć w sklepach z militariami?

Rosnące zainteresowanie szeroko rozumianym survivalem i nieco bardziej ekstremalnymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu skutkuje powstawaniem coraz ciekawszych sklepów z militariami. Miejsca takie przyciągają nie tylko ze względu na szeroki asortyment, ale też na ludzi tam pracujących – zwykle znają oni temat „od podszewki” i potrafią precyzyjnie doradzić nam w wyborze ekwipunku.

Asortyment

Wybierając się do sklepu z militariami mamy duże prawdopodobieństwo, że znajdziemy dokładnie to czego potrzebujemy. Ciągle poszerzająca się oferta może zaspokoić wymagania ludzi zainteresowanych ekstremalnymi aktywnościami. Możemy więc swobodnie przebierać w różnego rodzaju militariach. W sklepach znajdziemy zazwyczaj ubiór inspirowany wojskowymi rozwiązaniami, plecaki, noże, pałki teleskopowe, gazy pieprzowe czy latarki topowych światowych firm.

Często dostępne są różnego rodzaju rewolwery, pistolety oraz broń długa miotająca gumowe kule z wykorzystaniem energii poniżej 17J. Na takie wyposażenie służące do samoobrony nie potrzeba pozwolenia. Na półkach znajdziemy też zwykle repliki ASG różnych marek.

Dla ludzi chcących aktywnie spędzać czas w nocy, z dala od cywilizacji, dostępne są także noktowizory. Dzięki nim możemy swobodnie poruszać się w praktycznie całkowitej ciemności, co samo w sobie jest bardzo interesującym przeżyciem. Bardziej zaawansowane modele umożliwiają również obsługę przez urządzenie sieci Wi-Fi, przesył obrazu w czasie rzeczywistym na ekran naszego smartfona, lub nawet prowadzenie relacji na żywo na YouTube. Wiele różnych modeli można znaleźć na https://kolba.pl/optyka/noktowizory/.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + 3 =