Polecamy

Czy pendrive jest dobrym miejscem na reklamę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pendrive, inaczej zwany przenośną pamięcią USB, jest wykorzystywany przede wszystkim w celu przechowywania na nim ważnych dokumentów, których z różnych powodów nie chcemy trzymać na dysku komputera stacjonarnego czy laptopa. Coraz częściej jednak urządzenie to jest stosowane przez firmy w celach marketingowych – aby reklamować ich produkty i w konsekwencji przyciągać nowych klientów.

Funkcjonalność jest ważna

Reklama towarzyszy nam na każdym kroku – miasta są zasłane bilbordami i plakatami, a w internecie nie sposób znaleźć stronę, na której nie byłaby umieszczona jakaś forma promocji konkretnego towaru czy usługi. Firmy zdają sobie jednak coraz częściej sprawę z tego, że agresywna reklama ich produktów może odnieść skutek wręcz przeciwny od zamierzonego.

W związku z tym wiele z nich decyduje się na zastąpienie tradycyjnych form promocji metodami nieco bardziej dyskretnymi. Dobrym przykładem jest wręczanie klientom (również tym potencjalnym) drobnych upominków i gadżetów, które są nie tylko ładne, ale też funkcjonalne.

W ostatnim czasie popularnym prezentem tego typu stał się pendrive reklamowy z nadrukiem, który doskonale pełni rolę środka promocyjnego danej firmy. Nie korzysta z niego bowiem jedynie obdarowana osoba, ale również szeroki krąg odbiorców – wszyscy ludzie, którym przekazuje się dane na tym właśnie nośniku.

Urządzenie to może być tanie lub nieco droższe, a ponadto posiadać różną pojemność, kolorystykę, kształt i materiał, z którego została wykonana obudowa. Te o różnych właściwościach można znaleźć na https://memorabbit.pl/c/pendrive-reklamowe/pendrive-reklamowy-plast-alu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dozownik do leków – czy jest potrzebny w każdym domu?
Dozownik do leków – czy jest potrzebny w każdym domu?
Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważne jest przyjmowanie leków regularnie o określonej porze. Jednak nie  zawsze się to […]
Jak uporządkować odzież zimową i gdzie ją przechowywać?
Jak uporządkować odzież zimową i gdzie ją przechowywać?
Za oknami na dobre rozgościła się jesienna aura, ale zimne poranki przypominają o nieuchronnym zbliżaniu się zimy. To idealny czas […]
Urządzanie nowego mieszkania – jakie akcesoria zakupić jako pierwsze?
Urządzanie nowego mieszkania – jakie akcesoria zakupić jako pierwsze?
Dekorowanie nowego mieszkania to jeden z najprzyjemniejszych momentów dla każdego właściciela nieruchomości. Nie ma znaczenia czy jest to wnętrze, które […]
Ostatnie wpisy