Technologia

Podróż do Holandii – jakim środkiem transportu najlepiej ?

Wybierając się do Holandii istnieje kilka opcji środków transportu, wśród których można wybrać. Jaki więc rodzaj będzie najlepszy, aby w jak najbardziej komfortowy sposób dostać się do tego kraju? Oto najważniejsze opcje.
Przede wszystkim, do Holandii można dostać się własnym samochodem. Drogi w krajach Unii Europejskiej są wysokiej jakości, gorzej jednak z tymi, które znajdują się w naszym kraju, a nie są one płatnymi autostradami. Koszt dojazdu własnym autem jest również wysoki, zwłaszcza gdy nie dzieli się go z innymi pasażerami. Dodatkowe koszty to oczywiście płatne parkingi czy autostrady w innych krajach.

Dobrą opcją z kolei wydaje się wyjazd busem do Holandii. Przede wszystkim, będzie to komfortowe rozwiązanie, które pozwala na odpoczynek czy nawet sen podczas jazdy. Bilety na busy są stosunkowo tanie (sprawdź przykładową ofertę: autobus z Holandii do Karkowa), często też można spotkać się z atrakcyjnymi zniżkami Ponadto kursują one regularnie, stąd można wybrać dogodny termin na swój wyjazd. W busie nie trzeba również przesadnie liczyć się z wielkością bagażu, co jest przeciwieństwem do ostatniej opcji, czyli lotu samolotem.

Do kraju wiatraków i tulipanów dolecieć można również samolotem. Warto jednak pamiętać, że lotniska są zlokalizowane w okolicy dużych miast, co nie zawsze stanowi nasz punkt startowy czy cel podróży. Trudniej jest też znaleźć atrakcyjną cenę za lot, jeśli interesuje nas konkretny termin podróży. Poza tym, za bagaż rejestrowany zapłacimy dość sporo, nierzadko kwota ta może przekraczać koszt zakupu biletu lotniczego.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + trzynaście =