Wypoczynek i hobby

Koszt wynajmu kampera na wakacje

Coraz bardziej popularne staje się podróżowanie kamperem w okresie wakacyjnym. Jest to bowiem doskonały sposób na odkrywanie zupełnie nowych miejsc i zacieśnianie relacji z rodziną czy znajomymi. Zakup takiego pojazdu dla wielu stanowi barierę nie do przejścia (od 100 000 zł w górę), ale na szczęście istnieje możliwość jego wynajęcia za określoną kwotę. Jeśli interesuje nas wypożyczalnia kamperów Warszawa to miasto, gdzie działa jedna z takich firm.

Rozwiązanie opłacalne zwłaszcza dla grupy osób

Na polskim rynku funkcjonuje co najmniej  kilka podmiotów specjalizujących się w wynajmowaniu doskonale wyposażonych kamperów na okres krótko- i długoterminowy. Koszty omawianej usługi zależą głównie od modelu pojazdu i czasu najmu, ale także od terminu. W wysokim sezonie turystycznym za dobę trzeba zapłacić średnio 550-600 zł, w sezonie średnim (od kwietnia do czerwca) – 400-500 zł, natomiast w sezonie niskim (październik-marzec) – 350 zł. 

Jak zatem widzimy, cena za wypożyczenie auta na dwutygodniowe wakacje wynosi około 6000 zł. Dodatkowo do tej kwoty należy doliczyć opłatę za serwisowanie pojazdu i przygotowanie go do wyruszenia w drogę (kilkaset złotych).

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =