Polecamy

Pomysły na prezenty dla fanów sportów ekstremalnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz czegoś na prezent dla fana mocnych wrażeń? Próbował już raftingu i wspinaczki, a ty chcesz mu sprezentować przeżycie, które zapamięta na zawsze? Doskonałym wyborem będzie skok ze spadochronem. Dostarczy mnóstwo adrenaliny, a jednocześnie zapewni zupełne oderwanie od codziennych obowiązków.

Dlaczego warto wybrać skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem może być fantastycznym prezentem dla fana mocnych wrażeń. Każdy miłośnik sportów ekstremalnych będzie zachwycony takim podarunkiem. Swobodny lot w powietrzu dostarczy mu niezapomnianych przeżyć, które będzie pamiętać przez lata.

Tu jednak zwykle pojawia się pytanie, czy jest to możliwe bez specjalnego kursu. Okazuje się, że jak najbardziej.

Możliwość skoku spadochronowego bez długich przygotowań, badań i szkoleń pojawiała się, gdy wymyślono skok w tandemie. Jak wygląda jego procedura? Instruktor i osoba wykonująca skok ubierają specjalne uprzęże. Ich konstrukcje i wytrzymałość są specjalnie przetestowane, więc lot jest w pełni bezpieczny. Instruktor spadochronowy przed skokiem szczegółowo omawia poszczególne informacje. Pasażer zostaje przypięty do uprzęży instruktora, który ma spadochron. Potem zostaje już tylko wylot samolotem na wysokość około 4000 m i wyskoczenie z samolotu oraz dobra zabawa w powietrzu.

Gdzie można skoczyć w tandemie

Jeśli już wiesz, że chcesz podarować miłośnikowi sportów ekstremalnych skok w tandemie, taką usługę oferują m.in. niektóre aerokluby i firmy, które zajmują się skokami spadochronowymi. Można je znaleźć bez problemu w internecie.

Na stronie http://www.skokwtandemie.pl możesz sprawdzić ciekawą ofertę nie tylko skoków w tandemie, ale też profesjonalnych szkoleń spadochronowych. Oferta zwraca uwagę, bo skok w tandemie jest wykonywany z bardzo doświadczonym instruktorem, a to zapewnia całkowite bezpieczeństwo.

Oprócz samego skoku możesz w prezencie podarować także zdjęcia lub film, które są wykonywane podczas lotu. To dodatkowa usługa, której efekt pozwoli pochwalić się odwagą przed rodziną i przyjaciółmi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podstawowe cechy na podstawie których dokonuje się wyboru opon do auta
Podstawowe cechy na podstawie których dokonuje się wyboru opon do auta
Samochód posiada dziś właściwie każdy i trudno się temu dziwić. Daje on naprawdę duże możliwości, a przemieszczanie się z jego […]
Kolorowa moda na zimę
Kolorowa moda na zimę
Czerwienie, pomarańcze, róże – najmodniejsze kolory tego sezonu Choć miłośników minimalizmu nadal nie brakuje, to każdy, kto śledzi magazyny modowe, […]
Jak urządzić stanowisko pracy, aby było wygodne i funkcjonalne?
Jak urządzić stanowisko pracy, aby było wygodne i funkcjonalne?
Odpowiednio urządzone stanowisko pracy znacznie poprawia nasz komfort i efektywność. Biuro, zarówno domowe jak i w firmie, musi być przemyślane […]
Ostatnie wpisy