Life & Style

Mniej tradycyjne, ale stylowe zaproszenia na ślub

Zaproszenia na ślub, poza kilkoma klasycznymi wzorami, przybierają coraz to ciekawsze formy i systematycznie się zmieniają. Coraz częściej wprawiają gości w zachwyt, a nierzadko również zdziwienie. Wiele pomysłów jest na tyle ciekawych, że parze młodej często bardzo trudno jest dokonać wyboru.

Jakie są trendy, jeśli chodzi o mniej tradycyjne zaproszenia ślubne?

Od kilku sezonów z mody nie wychodzą zaproszenia ślubne rustykalne. Posiadają one urok oraz nadają niepowtarzalny klimat całemu wydarzeniu. Coraz częściej jednak projektanci zaproszeń idą dalej i decydują się na mało oczywiste, dotąd niepraktykowane rozwiązania. Jest to na przykład zaproszenie transparentne, które wykonuje się z akrylu. Do tego często dodaje się motyw kwiatowy, co cieszy oko i budzi zachwyt. Możemy mieć pewność, że goście ślubni pozostawią sobie takie zaproszenie na pamiątkę i będą do niego wracać.

Dość wyróżniającym się trendem jest ręczna kaligrafia, która zastępuje tradycyjne, oklepane czcionki. Obecnie powstające zaproszenia są dość mocno spersonalizowane, przez co dodatkowo zostaje podkreślona waga wydarzenia. Niepowtarzalna papeteria ślubna to klucz do udanego najważniejszego dnia w życiu pary młodej.

Coraz więcej par decyduje się na spersonalizowane, autorskie malunki. Przeważa prostota i minimalizm, ale w tym wszystkim zaproszenie musi być jedyne w swoim rodzaju. Od pary zależy to, czy zaproszenie będzie miało charakter rustykalny, czy bardziej glamour. Nie odchodzi się również od odważniejszych kolorów i wciąż na topie są chociażby niebieskie zaproszenia ślubne.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 15 =