Polecamy

Modne młodzieżowe skarpetki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda pozwala na coraz więcej. Nie tylko projektanci high fashion, ale również sieciówki czy streetwearowe marki, proponują obecnie ubrania, którymi naprawdę możemy się wyróżnić. Nikogo już nie zdziwi pracownik korporacji w eleganckiej koszuli ubranej ze spodniami do dresu czy asystentka specjalisty do spraw logistyki w modnej sukience i trampkach. A sam specjalista w kolorowych skarpetkach? Jasne, że nie! Barwne, przyciągające uwagę skarpetki stają się coraz popularniejsze. Na rynku przybywa producentów skarpetek z wyobraźnią. Poniżej przegląd trendów panujących w świecie tego podstawowego elementu ubioru. 

Skarpetki nie do pary

Pewnie każdemu zdarzyło się w porannym roztargnieniu założyć skarpetki nie do pary – i nic w tym strasznego, przeciwnie, taka zamierzona ekstrawagancja wzbudza raczej pozytywne reakcje. Firmy odzieżowe podchwyciły ten trend i proponują skarpetki nie-do-końca do pary. Zwykle nawiązują one do siebie tematycznie – na przykład na lewej umieszczone są biedronki, a druga jest czerwona w czarne kropki. 

Projektanci tego niewielkiego elementu garderoby mogą poszaleć – na rynku pojawiają się coraz oryginalniejsze wzory i elementy graficzne na skarpetkach. Jakie tylko można sobie wyobrazić: skarpety marihuana, z kotami, psami, wszelkimi roślinami, hot dogami, pizzą czy piwami. Modne są również bardziej klasyczne wzory graficzne – kropki, paski czy kratka, a także mniej typowe krajobrazy – lasy czy góry. Jest w czym wybierać. 

Kolorowe, ciekawe skarpetki może nosić każdy. Warto rozweselić rzeczywistość, zakładając je do wszystkiego: codziennego stroju – jeansów, basicowych koszul (bezpieczniej pod kolor skarpetek), sportowych bluz; bardziej niekonwencjonalnego – spódnic czy krótkich spodenek, a nawet wyjściowego. Jeśli pozwala na to okazja czy miejsce pracy, połączenie na przykład marynarki z barwnymi skarpetkami, nada każdemu zestawowi ubrań charakteru. 

Mijając sklep ze skarpetkami, oferujący ciekawe pary, warto do niego zajrzeć. Taki element garderoby podkreśla osobowość, urozmaica szafę, a nawet może wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym są taśmy plombujące i gdzie się je wykorzystuje?
Czym są taśmy plombujące i gdzie się je wykorzystuje?
Taśmy plombujące nazywa się niekiedy bezpiecznymi taśmami pakowymi. Są produktami wykonanymi z folii – tworzywa sztucznego – które pokrywa się […]
Nowe osiedle mieszkaniowe – czy warto pomyśleć o zewnętrznych usługach sprzątających?
Nowe osiedle mieszkaniowe – czy warto pomyśleć o zewnętrznych usługach sprzątających?
Zewnętrzne usługi sprzątające cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Profesjonalne sprzątanie osiedla i wspólnoty mieszkaniowej jest wykorzystywane zarówno w […]
Jak stworzyć pomysłowy taras we własnej posiadłości?
Jak stworzyć pomysłowy taras we własnej posiadłości?
Jeśli posiadamy dom i ogród, grzechem byłoby nie skorzystać z możliwości budowy przy nim tarasu. Taras znacznie uatrakcyjni naszą nieruchomość. […]
Ostatnie wpisy