Dom

O czym nie można zapomnieć podczas aranżacji tarasu w nowym domu?

Zagospodarowanie przestrzeni w domu oraz w ogrodzie nie stanowi najprostszego zadania. Trzeba bowiem połączyć atrakcyjny wygląd z funkcjonalnością, co nie zawsze jest proste. Nieco więcej czasu może zająć wystrój tarasu. Co powinno się na nim znaleźć?

Miejsce relaksu i odpoczynku

Przede wszystkim warto umieścić tam meble ogrodowe. Umożliwią one spędzanie czasu w komfortowych warunkach. Wiele osób uwielbia przebywać na tarasie wieczorem, dlatego należy zapewnić sobie źródło światła. Ciekawe lampy zewnętrzne można znaleźć na stronie internetowej https://lampanajutro.pl/pol_m_Lampy-zewnetrzne_Lampy-zewnetrzne-sufitowe-715.html. Modele umieszczane na suficie nie zabiorą cennego miejsca, jakie można wykorzystać na postawienie ozdób lub roślin doniczkowych. Są także odporne na niesprzyjające warunki pogodowe oraz uszkodzenia.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, w jakiej większość osób utrzymuje taras, to najpopularniejsze są klasyczne kolory, takie jak:

– czerń,

– biel,

– rozmaite odcienie szarości.

Pozwalają one na stworzenie eleganckiej, minimalistycznej aranżacji. Miłośnicy bardziej ekstrawaganckich wystrojów mogą zdecydować się na kolorowe dodatki, na przykład pomarańczowe donice lub czerwone podstawki pod kubki.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 3 =