Dom

Pomysłowa dekoracja wnętrz – o czym warto pamiętać?

Podczas urządzania pomieszczenia, trzeba pamiętać jak bardzo ważne są dodatki. To one mają szczególny wpływ na charakter miejsca, w którym się znajdujemy. Dla przykładu, jeżeli pokój jest utrzymany w stonowanych kolorach (białe lub beżowe ściany oraz meble), warto dodać kilka elementów, które „rozweselą wnętrze”. Doskonałym pomysłem są zasłony kolorowe.

Styl i dobre samopoczucie

Zasłony nie muszą służyć jedynie do przyciemniania pomieszczenia. Zazwyczaj przez ich pokaźne rozmiary rzucają się w oczy jako pierwsze.
W zależności od wykorzystanego koloru oraz wybranego wzoru zasłon możemy otrzymać zgoła odmienne style pomieszczenia. Jeśli lubimy styl prowansalski, wybierzemy zasłony w pastelowych odcieniach różu, błękitu, zieleni lub fioletu. Miłośnicy stylu retro wybiorą mocne kolory np. żółty czy czerwony. Dla tych, którzy nie lubią nudy, najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie stylów i wzorów. Zasłony są wspaniałym dopełnieniem każdego wnętrza. Nadają spójności i określają nasz gust. Mogą sprawić, że będziemy czuli się lepiej we własnym domu.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 12 =