Polecamy
Urządzanie nowego mieszkania – jakie akcesoria zakupić jako pierwsze?
Dom

Urządzanie nowego mieszkania – jakie akcesoria zakupić jako pierwsze?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dekorowanie nowego mieszkania to jeden z najprzyjemniejszych momentów dla każdego właściciela nieruchomości. Nie ma znaczenia czy jest to wnętrze, które dopiero co wyremontowaliśmy, czy też wynajmowana kawalerka, do której właśnie się wprowadzamy. Drobne akcesoria i bibeloty pozwolą niewielkim nakładem środków nadać wnętrzu charakteru i poczuć się jak u siebie w domu.

Duże zmiany za niewielkie pieniądze

Zbieranie drobiazgów można rozpocząć jeszcze w trakcie remontu. Gdy w mieszkaniu pracuje jeszcze ekipa robotników, często ciężko wyobrazić sobie efekt końcowy. A jeszcze ciężej pomyśleć, że prace dobiegną kiedyś końca. Warto jednak otrzepać się z remontowego kurzu i myślami wybiec w przyszłość.

Od czego zacząć? Na sam początek warto wybierać przedmioty, które z jednej strony na pewno się nam przydadzą, ale z drugiej będą atrakcyjnym dodatkiem do wnętrza. Dobrym pomysłem jest zacząć od kuchni – tu na pewno przydadzą nam się akcesoria niezbędne do gotowania: garnki, patelnie, sztućce. Od samego początku warto zadbać też o piękną zastawę. Nie musimy od razu kupować całego kompletu, poszczególne elementy bez problemu można kupować na sztuki, np. przez stronę: https://otoporcelana.pl/category/porcelana-na-sztuki.

Charakteru naszemu wnętrzu dodadzą też różnego rodzaju tekstylia. Kolorowy koc, czy przyjemne w dotyku poduchy to tani sposób na przytulne mieszkanie. Inne budżetowe rozwiązanie to ustawienie na parapetach roślin doniczkowych lub udekorowanie ścian oprawionymi w ramy zdjęciami. Dzięki takim zabiegom już od pierwszego dnia będziemy mogli korzystać z naszego nowego miejsca na ziemi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czyste powietrze w mieszkaniu – jakie rozwiązania mogą to w pełni zapewnić
Czyste powietrze w mieszkaniu – jakie rozwiązania mogą to w pełni zapewnić
Powietrze w domu ulega nieustannym zabrudzeniom. Gotowanie, palenie tytoniu, czy rzadkie otwieranie okien może się do tego przyczyniać. Tradycyjne wietrzenie […]
Jak dobrać buty do garnituru?
Jak dobrać buty do garnituru?
Garnitur to podstawowy strój mężczyzny na formalne okazje, lecz wiele osób nosi go częściej, także do pracy czy na spotkania. […]
Urządzenie stylowej sypialni – to prostsze niż myślisz!
Urządzenie stylowej sypialni – to prostsze niż myślisz!
W sypialni większość osób spędza znaczną część swojego życia, ponieważ służy ona do snu i relaksu po całym dniu w […]
Ostatnie wpisy