Dom

Kilka przydatnych mebli do nowoczesnej sypialni

Sypialnia to chyba jedna z ulubionych przez wszystkich część domu. Zazwyczaj cały dzień marzymy o momencie, w którym będziemy mogli położyć się w naszym łóżku, dlatego tak ważne jest, by urządzić to pomieszczenie nie tylko ładnie, ale również funkcjonalnie, tak by sprzyjało relaksowi i odpoczynkowi. Niewątpliwie najważniejszym elementem jest łóżko. Najlepiej wybrać maksymalną, możliwą wielkość, jaką nasz pokój pomieści, ponieważ duży, wygodny materac zapewni nam wysoki komfort snu.

Nie mniej ważne są stoliki nocne, na których postawimy chociażby budzik. Jeśli nie mamy garderoby, musimy pamiętać również o obszernej szafie, mieszczącej wszystkie niezbędne rzeczy. Lustro umieszczone na jej drzwiach doda nowoczesnego smaczku i optycznie powiększy pomieszczenie.Nie chcąc tracić czasu na szukanie poszczególnych elementów, możemy zdecydować się np. na meble do sypialni Done. To gotowy, ładny, wpisujący się w trendy komplet mebli zaspokajający wszystkie potrzeby.

Pomysł na aranżację sypialni nastolatka

Każdy młody człowiek chce, by jego pokój był nowoczesny i wyjątkowy. Taki efekt da nam system mebli Tommy. Ich dosyć surowy, minimalistyczny charakter, uzupełniony czarnymi elementami metalowych lamp, żółtymi dodatkami tekstylnymi sprawi, że będzie to sypialnia marzeń dorastającego chłopaka. Dla młodej kobiety można dobrać wielokolorowe poduchy, świece, modne lampki w postaci kul, a na ścianie powiesić duże lustro. Biurko przyozdobione barwnymi, świeżymi kwiatami cudownie wpisze się w romantyczną naturę nastolatek, a funkcjonalne meble zapewnią wygodę podczas snu, nauki i relaksu.

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 5 =